Tájékoztatás a Szülészeti-Nőgyógyászati Osztályra vizsgálatra vagy látogatóba érkezők részére

Tekintettel arra, hogy a COVID-19 fertőzésveszély még nem szűnt meg, betegeink és dolgozóink biztonsága érdekében a 2021.május 21-től a látogatási időre az alábbiak betartása szükséges és kötelező!

A Szülészet-Nőgyógyászati Osztályunkon jelenleg érvényben lévő házirend:

• A látogatás feltétele, hogy a látogató érvényes védettségi igazolvánnyal vagy védettségi igazolvány hiányában, a látogatást megelőző 48 órán belül történt negatív eredményű SARS-CoV-2 PCR teszttel rendelkezzen.
  • A látogató a látogatáshoz való jogosultság igazolása érdekében köteles a védettségi igazolvány vagy a negatív SARS-CoV-2 PCR teszt bemutatása.
  • Egy beteghez naponta egy látogató érkezhet, maximum 60 perces időtartamra.
  • Látogatási idő:
    hétköznap               15.00-18.00 óra között

hétvégén        délelőtt 10.00-12.00 óra között, délután 15.00-18.00 óra között

Kivétel:

*          szülőszoba, ahol a szülő nő mellett egy kísérő jelen lehet igazolvány, negatív PCR     teszt nélkül is a megfelelő védelem mellett,

*          gyermekágyról történő hazamenetel esetén (egy hozzátartozó jöhet fel segíteni)

Tisztelt Betegeink!

Ha ambulanciánkra érkezik (panasszal, vagy időpontra) kérjük kísérő nélkül jöjjön fel!

Ultrahang szakrendelőnkbe kismamáinkat egy fő kísérheti fel, amennyiben rendelkezik védettségi igazolvánnyal. Igazolvány hiánya esetén az ultrahang rendelő hozzátartozó számára nem látogatható!

Akut, sürgősségi beavatkozás esetén a védettségi igazolvány hiányában is megtörténik az ellátás.

A Kórház teljes területén a maszk viselése kötelező!

Megértésüket köszönjük!