A 12-15 éves korosztály oltásával kapcsolatos tájékoztatás

Tisztelt Érdeklődők!
Kedves Szülők!
Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 12-15 éves korosztály oltására a Fővárosban az alábbi 4 helyszínen van lehetőség:
– Bethesda Gyermekkórház,
– Heim Pál Gyermekkórház,
– Semmelweis Egyetem I. sz. Gyermekgyógyászati Klinika,
– Szent János Kórház Budai Gyermekkórház.
Ezek az oltópontok  orvosszakmailag és technikailag is fel vannak készülve a nevezett korosztály fogadására, esetlegesen felmerülő probléma szakszerű ellátására.
A Szent Margit Kórház kizárólag a felnőtt lakosság ellátását végzi, gyermek egészségügyi ellátásra sem szakszemélyzettel, sem technikával nem rendelkezünk.
Javasoljuk a kedves szülőknek, hogy az EESZT rendszer online időpontfoglaló felületén, gyermekük oltásra történő regisztrálása során szíveskedjenek figyelembe venni a “12-15 éves korosztály számára” megjegyzést. Ez jelöli a speciálisan, gyermek oltásra is felkészült egészségügyi oltópontokat, kérjük oda regisztráljanak az oltás felvétele céljából.

Szíves megértésüket köszönjük!