Gasztroenterológiai Szakambulancia és Endoszkópos Laboratórium

Dr. Bacskay Bertalan adjuntus
rendel: kedd 8.00-13.00 óra között
endoscopia: hétfő-csütörtök 7.30-13.30 óra között

A vizsgálatra beutaló és előjegyzés szükséges.

Az emésztőszervi panaszokkal beutalt betegek első vizsgálata (vizit) itt történik. Ennek során a  panaszok kikérdezése, betegvizsgálat és az eddigi leletek áttekintése után megtervezzük a  szükséges vizsgálatokat (vérvétel, székletvizsgálatok, hasi ultrahang, endoszkópos vizsgálatok)  és ezekre előjegyzési időpontot adunk, illetve megbeszéljük a szükséges előkészítéseket.  Amennyiben a probléma természete azt kívánja, kórházi osztályos kivizsgálásra is előjegyezzük  a pácienst.

Ellátási terület:
Nagykovácsi; Tinnye; Perbál; Piliscsaba; Pilisjászfalu; Pilisvörösvár; Pilisszántó;  Pilisszentiván; Remeteszőlős; Tök; Zsámbék

Vastagbélszűrés

Vastagbélszűrés konzultációra való jelentkezés: 06-1-430-4800/1107 melléken. Első alkalommal egy személyes konzultációra jegyezzük elő a beteget,  amikor az előkészület, szedett gyógyszerek átbeszélése, bódítás, altatás szükségességének megbeszélése, vastagbéltükrözés időpontjának egyeztetése történik.