Folytatódnak a fagondozási munkálatok a Kórház területén

Intézményünk területén folytatódnak a fagondozási munkálatok, amely során a szakemberek a betegfákat kivágják, a balesetveszélyes ágakat pedig levágják.

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy

• 2022. február 4-től a “C” épület és a “K” porta közötti területet (parkolót) újra megnyitjuk,
  • 2022. február 4-től a “C” épület és a “B” porta közötti terület (parkoló), illetve a
  • 2022. február 8-án az “A” épület mögötti terület (parkoló) kerül lezárásra.

A munkálatok ideje alatt a parkolót nem lehet használni. Parkolni a szabad helyek függvényében az Intézmény területén, vagy a Kórház előtti közterületen lehetséges.

A Szent Margit Kórház területén folyamatosan zajlanak a felújítási munkálatok. Az érintett építési területeken tájékoztató és figyelemfelhívó táblákat helyezünk ki. Kérjük körültekintően közlekedjenek az Intézmény teljes területén.

Megértésüket és türelmüket köszönjük!