Megújult a Szent Margit Kórház “C” épületének első emelete

A kormányzati felújítási program keretében a Szent Margit Kórház “C” épület első emeletének munkálatai befejeződtek. A betegszobákban burkolatokat cseréltünk, megújult a padlózat, a tisztasági festést követően új világítótesteket, kapcsolókat szereltünk fel.  A vizesblokkok korszerűsítése is megtörtént: új mosdó, csaptelep, törölközőtartó, szappanadagoló került felszerelésre minden fekvőbeteg-ellátó helyiségben.

A betegszobák mellett az előtér, a folyosó, és a közös helyiségek is átalakultak, felújításra kerültek (padlózat, fal, álmennyezet). Az orvosok, szakdolgozók elhelyezési körülményein is javítottunk, a nővér- és orvosi szoba, az irodai helyiségek is megszépültek.

A “C” épület első emeletén jelen pillanatban intézményünk COVID osztálya működik.

Fotó: Mészáros Gábor