Csomagleadás a COVID részlegen fekvő betegek részére

Szent Margit Kórház  2021. október 29-én COVID-19 (koronavírusos) betegek ellátására kijelölt kórház lett. Az igazoltan pozitív betegek kórházunk „C” épületében kerülnek elhelyezésre, a COVID részlegen.

Intézményünk COVID részlegén fekvő betegek részére a hozzátartozók csomagot tudnak behozni, az alábbiak szerint:

• a csomagok átvétele a Szent Margit Kórház (1032 Bécsi út 132.) „B” épületének portáján lehetséges, amelyet a biztonsági szolgálat munkatársai vesznek át,
  • a lezárt csomagon kérjük a következőket feltüntetni: a beteg pontos nevét, „C” épület,
  • a látogatási tilalom ideje alatt, naponta két alkalommal (délelőtt és délután) gondoskodnak kollégáink a csomagok átvételéről és azok átadásáról a részlegen fekvő betegek részére,
  • külön kérjük Önöket, hogy a betegek részére összeállított csomagok pénzt, romlandó élelmiszert NE tartalmazzanak!

Megértésüket és együttműködésüket köszönjük!