Közlekedéssel kapcsolatos tájékoztatás mozgáskorlátozott betegeink részére

Az Intézményben folyó felújítási munkálatok miatt a Kórház főbejárata előtt terület lezárásra kerül. A gyalogos forgalom részére a belépés a “B” épület bejáratánál lehetséges, a mozgáskorlátozottak számára az épület oldalánál, a mentőbejáraton keresztül biztosítjuk a közlekedést. Ebben a biztonsági szolgálat nyújt segítséget betegeink részére.
A „Budapesti egészségügyi intézmények energetikai korszerűsítése” című és KEHOP-5.2.2-16-2016-00107 azonosító számú projekt keretén belül az épületben ablakcserére kerül sor, ezért a betegeink biztonsága érdekében van szükség egyes munkaterületek lezárására.

Kérjük Önöket, hogy óvatosan közlekedjenek a Kórház területén, a felújítási munkálatok ideje alatt betegeink tájékoztatását információs táblák kihelyezésével segítjük.

Megértésüket és türelmüket továbbra is köszönjük!