A „Fogadj örökbe egy helyiséget” program részeként a Duna Autó Zrt. a Szent Margit Kórház számára közel 1.000.000 Forint értékben műszaki cikkeket adományozott.

A Duna Autó Zrt. életében mindig is kiemelt szerepet töltött be a társadalmi felelősségvállalás. Folyamatosan támogatják a környezetünkben lévő szociális intézményeket, és olyan kezdeményezésekhez csatlakoznak, aminek az a célja, hogy az emberek segítsenek egymáson. A karácsony közeledtével nincs is jobb alkalom ennek kifejezésére. Ezért a mostani szükségleteket figyelembe véve, különböző műszaki cikkeket (hűtőgép, mikrohullámú sütő, kávéfőző és vízforraló) szereztek be a kórház részére, amit a betegellátás területén dolgozó munkatársak vehettek át.

Köszönjük a nagy értékű adományt!