Műszaki cikk adomány a kórház részére

A Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt. tevékenységében kiemelkedő szerepet kap a társadalmi felelősségvállalás. A cég Galamb József Támogatási Programja több hazai szervezet áldozatos munkáját segítő kezdeményezést is felkarol.

Bartal Tamás vezérigazgató úr laptopokat és gépjárművet adott át a Szent Margit Kórház részére.

A Szülészeti Osztály vezetője  Dr. Tűzkő Nándor  főorvos úr vett át a laptopokat, melynek segítségével elindulhat az online szülésfelkészítő tanfolyam, mely a járvány előtt nagy sikert aratott a  kismamák körében.

Dr. Szentes Tamás intézményvezető és Dr. Jelen Tamás stratégiai igazgató urak kíséretében pedig megtekintette a kórház részére adományként érkezett gépjárművet. A NÚSZ Zrt. támogatásból intézményünk meg tudja valósítani a működéshez szükséges kisteherautó hosszú távú bérlését.

Köszönjük!