Lakossági tájékoztató az MR vizsgáló megközelítésével kapcsolatban

A Szent Margit Kórházban 2021. szeptember 8-tól megkezdődnek a “B” épület (főbejárat épülete) földszintjének – az ambulanciák területének felújítási munkálatai. Az MRI vizsgálatra érkezők részére a megközelítés a “B” épület óvoda felőli hátsó ajtaján keresztül lehetséges, mely az udvar felől nyílik (egyébként a CT személyi bejárata).

A főbejáraton keresztül a gyalogos forgalom zavartalanul működik! A felújítási munkálatok a földszint jobb oldali területét érintik, ahol az építési munkálatok ideje alatt a gyalogos forgalom átmenetileg szünetel.
A közlekedést betegirányító táblák kihelyezésével segítjük.

A “B” épület földszintjén keresztül felügyelettel az akadálymenetes közlekedést a mozgásukban korlátozottak, a betegszállítók és a mentőszolgálat munkatársai számára biztosítjuk az eddigi útvonalon keresztül. A beteg- és gyalogosforgalom miatt a fenti bejárat közelében átmenetileg a parkolási rend is átalakításra kerül a telephelyen belül.

Megértésüket köszönjük!