Információkérés a COVID-19 részleg betegeinek állapotáról

Szent Margit Kórház 2021. október 29-én COVID-19 (koronavírusos) betegek ellátására kijelölt kórház lett. Az igazoltan pozitív betegek kórházunk “C” épületében kerülnek elhelyezésre a COVID részlegen.

A bent fekvő betegek állapotáról a hozzátartozók részére az adatvédelmi szabályok betartásával adunk felvilágosítást az alábbiak szerint:

• COVID osztály – “C” épület I. emelet
  • 16.00 – 18.00 óra között a 430 4800/1723-as melléken lehet tájékoztatást kérni a betegek aktuális állapotáról,
  • COVID ITO – “C” épület földszint
  • 8.00 – 9.00 óra között a 430 4800/1325-ös melléken lehet tájékoztatást kérni a betegek aktuális állapotáról,
  • felvilágosítást csak a beteg által megjelölt egy hozzátartozó részére biztosítunk!

(A fenti telefonszámokon egyéb információt, tájékoztatást NEM adunk, ezért kérjük, ezt a számot ebből a célból ne keressék)!

A vonalaink túlterheltek, az esetleges hosszabb várakozási időért elnézéséküket kérjük!

A betegek védelme és a járvány megfékezése érdekében az országos tisztifőorvos 2021. november 1-jétől látogatási tilalmat rendelt el Magyarország valamennyi fekvőbeteg szakellátást nyújtó intézményében. A látogatási tilalom visszavonásig van érvényben. Az intézkedés meghozatalára a fokozott védelemre szoruló csoportba tartozók életének és egészségének védelme, fertőződésük megelőzése érdekében volt szükség.