Felújítás miatt átmenetileg szünetel a szülészeti fekvőbeteg-szakellátás

A Budapesti Szent Margit Kórházban a „Családbarát, családközpontú szülészeti, újszülött és koraszülött intenzív ellátás támogatása integrált infrastruktúra- és eszközfejlesztési, valamint képzési programokkal, továbbá a várandós felkészítés erősítésével" kapcsolatos projekt keretén belül a szülészeti részleg szülőszobáinak felújítási munkálatai a végéhez közelednek.

A következő munkafázis a részleg közlekedőinek teljeskörű felújítását – a padlóburkolat cseréjét – jelenti.

A korszerűsítési munka időpontja: 2023.11.04. 07:00 órától 2023.11. 07. 07:00 óráig fog tartani.

A fent megjelölt időpontban a szülészeti fekvőbeteg-szakellátás átmenetileg, a felújítási munkálatokra tekintettel szünetel. Ez idő alatt az alábbi három egészségügyi szolgáltató került kijelölésre:

• Észak-budai Szent János Centrumkórház

(1125 Budapest, Diós árok 1-3.)

• Észak-Pesti Centrumkórház-Honvédkórház

(1134 Budapest, Róbert Károly krt. 44.)

• Dél-budai Centrumkórház Szent Imre Egyetemi Oktatókórház

(1115 Budapest, Tétényi út 12-16.)

Az ellátási területről érkező betegek elhelyezésének koordinálását az Országos Mentőszolgálat fogja végezni.

Azok a kismamák, akiknél beindul a szülés, és nem igénylik a mentőszállítást, azok a fent megjelölt intézmények közül a lakhelyükhöz legközelebbi egészségügyi szolgáltatóhoz (kórházba) tudnak bemenni.

Köszönjük kismamáink megértését, együttműködését.

Budapesti Szent Margit Kórház