Endometriózis Nagykövete Díj 2023 pályázat

Intézményünk idén második alkalommal csatlakozik az Endometriózis Magyarország kampányához, amely során a betegségre és annak kezelési módjaira szeretnénk felhívni a nők figyelmét.

Tavaly megtisztelő elismerésben részesült Kórházunk, “Endometriózos Nagykövet” díjat vehettünk át a kampányhoz kapcsolódó tevékenységeink elismeréseként. Ebben az évben is elkészítjük pályázati anyagunkat, melynek témája: „Március az endometriózis hónapja a Szent Margit Kórházban”.

Endometriózis Nagykövet - pályázat 2023

Március hónapban viseljük az endometriózis kampány szimbólumát a sárga szalagot, és kommunikációs betegtájékoztató anyagokkal segítjük azokat a nőket, akik érintettek a betegségben.

Köszönjük az Endometriózis Magyarország számára a lehetőséget, az együttműködést, örömmel csatlakoztunk idén is a kezdeményezésükhöz, melyet Kórházunk munkatársai is szívesen támogatnak.