Intézményvezetői kinevezés

A Szent Margit Kórház 2021. január 1-óta az Észak-Közép-budai Centrum, Új Szent János Kórház és Szakrendelő tagintézménye.
Az Országos Kórházi Főigazgató 2021. február 20-ával dr. Nagy Mihályt nevezte ki a Szent Margit Kórház intézményvezetőjének.
Dr. Nagy Mihály általános orvosi, ortopéd és traumatológus szakorvosi és egészségügyi szakmenedzseri diplomákkal rendelkezik. Egészségügyi vezetői tapasztalatait a karcagi Kátai Gábor Kórház főigazgatójaként, a Mezőtúri Kórház Rendelőintézet és az Országos Sportegészségügyi Intézet orvosigazgatójaként szerezte. A Magyar Egészségügyi Menedzser Klub alelnöke.
A Szent Margit Kórház eddigi főigazgatójának, Dr. Szentes Tamásnak a kórház minden betege és munkatársa nevében köszönetet mondok főigazgatói munkájáért és további munkájához sok sikert kívánok!
dr. Ralovich Zsolt
Észak-Közép-budai Centrum, Új Szent János Kórház és Szakrendelő