Új helyen működik néhány ambulancia

Az energetikai korszerűsítés következő lépéseként a “B” épület első emeletén működő ambulanciák közül néhány (urológiai, kardiológiai, diabetológiai) a felújítási munkálatok ideje alatt új helyen várja a Pácienseket, 2022.04.19-től.

Az urológiai ambulancia helye: “B” épület földszint, 38-as szoba

A kardiológiai ambulancia és vérvétel: “B” épület földszint, 31-es szoba

A diabetológiai ambulancia helye: “B” épület I. emelet, 140-es szoba

A logópédiai, a pszichiátriai és a pszichológiai ambulanciák helye: “B” épület IV. emelet

Mindegyik rendelés továbbra is csak előzetes bejelentkezés alapján vehető igénybe. A rendelési idők változatlanok.

Az MR járóbeteg ellátásra érkezők egy külső bejáraton keresztül tudják a vizsgálót megközelíteni 2022.04.05. és 2022.05.05. között.

Megközelítés: “B” épület külső bejárata, melyet betegtájékoztató táblákkal jelöltünk Betegeink részére. A fekvőbeteg vagy mozgásukban korlátozott betegeink részére az akadálymentes megközelítés biztosított, ebben a biztonsági szolgálat nyújt majd segítséget.

A felújítási munkálatok ideje alatt betegeink tájékoztatását információs táblák kihelyezésével segítjük.

Megértésüket és türelmüket köszönjük!