Információkérés a COVID Osztályon fekvő betegeinek állapotáról és csomagleadás a betegek részére

A Szent Margit Kórház 2020. október 22-én COVID-19 (koronavírusos) betegek ellátására kijelölt kórház lett. Az igazoltan pozitív betegek kórházunk “C” épületében kerülnek elhelyezésre.

A bent fekvő betegek állapotáról a hozzátartozók részére az adatvédelmi szabályok betartásával adunk felvilágosítást az alábbiak szerint:

• COVID Osztály – “C” épület földszint
  • 16.00 – 17.00 óra között a 430 4800/1252-es melléken lehet tájékoztatást kérni a betegek aktuális állapotáról,
  • felvilágosítást csak a beteg által megjelölt egy hozzátartozó részére biztosítunk!

(A fenti telefonszámokon egyéb információt, tájékoztatást NEM adunk, ezért kérjük, ezt a számot ebből a célból ne keressék)!

A vonalaink túlterheltek, az esetleges hosszabb várakozási időért elnézéséküket kérjük!

Az intézményben fekvő betegek részére a hozzátartozók csomagokat tudnak behozni, melyeket a ”B” épület portáján (1032 Budapest, Bécsi út 132.) a biztonsági szolgálat munkatársai vesznek át.

A csomagok átvétele az alábbi idősávokban történik:

• munkanapokon: 8:00-18:00 óra között,
  • hétvégén és ünnepnapokon: 8:00-16:00 óra között.

Kérjük a Tisztelt Hozzátartozókat, hogy a lezárt csomagokon mindig szíveskedjenek feltüntetni a beteg és az osztály nevét, ezzel is segítik a Kollégáink munkáját! Külön kérjük Önöket, hogy a betegek részére összeállított csomagok pénzt, romlandó élelmiszert NE tartalmazzanak!

Megértésüket és türelmüket köszönjük!