„Férfi Egészséget Támogató Intézmény” címet kapott a Budapesti Szent Margit Kórház

November a férfiak hónapja - “Tegyünk együtt a férfiak egészségéért!”
A Budapesti Szent Margit Kórház idén negyedik éve csatlakozott a Movember mozgalomhoz, amelynek a célja, hogy üzenetet küldjön a férfiaknak, ne hanyagolják el saját egészségüket, figyeljenek oda a problémákra, rendszeresen vegyenek részt szűrővizsgálatokon.
„Férfi Egészséget Támogató Intézmény” címet kapott Kórházunk, mely elismerést a MentsManust Movember Magyarország Egyesület elnökétől, Honti Dánieltől vett át dr. Nagy Mihály főigazgató.
A bajusz egy „kitűző”, melyet büszkén visel gazdája, ahogy a mellrák elleni küzdelem támogatói a rózsaszín szalagot hordják a szívük felett.
Kórházunk munkatársai októberben a nők egészségvédelmét támogatták, most november hónapban a férfiak egészségéért kampányoltak.