A szem védelme nagyon fontos, ezért is kell néha szűrővizsgálaton részt venni. Október hónapban ingyenes látásvizsgálatot tartunk, melyre előzetes bejelentkezés alapján várjuk az érdeklődőket!

Mit vizsgál a szakember?
– dioptria ellenőrzés, szükséges-e szemüveg korrekció viselése
– meglévő szemüveg felülvizsgálata
– Optikai szaktanácsadás
– útbaigazítás megfelelő szakemberhez, ha egyéb szemészeti elváltozás tapasztalható

A Premium Vision Szemészet és Optika helye: Szent Margit Kórház “A” épület

Rendelési idő:
hétfőtől péntekig 9.00 – 17.00 óra között

Időpont egyeztetés:
* a 06 20 500-88989-as számon, vagy
* a premiumvision.info@gmail.com

A szigorú betegfogadási rend betartásának érdekében kérjük, hogy az előjegyzett, megbeszélt időpontra pontosan érkezzenek, ellenkező esetben új időpontot szükséges kérni! Megfelelő időt hagyunk betegeink vizsgálatára.
A várakozás ideje alatt próbálják meg a legalább 1,5 méteres távolságot tartani!
Kérünk minden vizsgálatra érkező beteget, hogy belépéskor és kilépéskor minden esetben vegyék igénybe a kézfertőtlenítő készülékeket!
Kórházunkban a korábban bevezetett „előszűrés” továbbra is működik, minden vizsgálatra előjegyzett beteg számára kötelező és szükséges a Betegfelvételi Irodában a bejelentkezés, majd a vizsgálatra érkező betegeink a főbejáratnál kialakított szűrésen keresztül („B” épület, fsz.) az elvégzett testhőmérséklet mérés, kérdőív kitöltését követően, szájmaszkban mehetnek az adott szakambulanciára.

A Szent Margit Kórház területén a maszk használata kötelező!