Október hónapban világszerte különböző kampányokkal hívják fel a nők figyelmét a betegségre, a mammográfiás szűrés és a megelőzés fontosságára! A Szent Margit Kórházban a betegtájékoztatás mellett külön szűrőnapot is szervezünk, amelyre bárki eljöhet.

Szeretnénk felhívni a figyelmet arra is, hogy az idejében felismert mellrák jó eséllyel gyógyítható, és egészséges táplálkozással, rendszeres testmozgással és a stressz kezelésével kialakulásának esélye is csökkenthető. Mindemellett a hölgyeknek mindenképpen érdemes részt venniük a rendszeres szűrővizsgálatokon, hiszen ezek révén felismerhetőek a korai elváltozások, amelyek időben történő kezelése életet is menthet.

Intézményünkben Emlődiagnosztikai Központ működik, mely komplex egészségügyi szolgáltatást nyújt: mammográfiát, emlő és hónalji ultrahangot, valamint képi vezérelt (célzott) emlőbiopsziát egyaránt nagy számban végeznek a központban.

A nyílt napok időpontjai:

• 2020. október 03. (szombat)  8.00 – 15.00 óra között
  • 2020. október 17. (szombat)  8.00 – 15.00 óra között                                                                                                                                                                     Szűrésre bejelentkezés: beutalóval lehetséges az alábbi elérhetőségeken:
  • telefon: 06 1-430-4830
  • e-mail: mammo.margit@ge-rad.hu                                                                        Hívjuk fel együtt a nők a figyelmét a betegségre, tegyünk együtt az egészségükért, az egészségünkért!