A Kínai Shaanxi Tartomány delegációja tett látogatást a Szent Margit Kórházban. A kórház képviseletében Dr. Badacsonyi Szabolcs főigazgató, Dr. Issekutz Ákos orvosigazgató-helyettes, Éliás Ibolya ápolási igazgató és a Fejlődésneurológiai Osztály munkatársai – Prof. Dr. Berényi Marianne, Dr. Czemmel Éva, Dr. Kovács Edina és Nyakacska Laura osztályvezető főnövér fogadták a kínai küldöttséget, melyet a Shaanxi Tartomány tudományos kutatási igazgatója Dr. Yang Liu vezetett.

Prof. Dr. Fuyong Jiao és a Szent Margit Kórház Fejlődésneurológiai Osztályát vezető Prof. Dr. Berényi Marianne közös oktatási és tudományos kutatási együttműködési megállapodást írt alá.
A kínai küldöttség tagjai voltak: a Shaanxi Tartomány Orvosi Egyetemeinek képviselői Prof. Dr. Lijianhui, Prof. Dr. Yan Xianoning, Dr. Xiao-Hua Yang Phd, valamint tudományos kutatási vezetője Luo Dingqiang.