Látogatási tilalmat rendelt el az országos tisztifőorvos Magyarország valamennyi fekvőbeteg-ellátó és bentlakásos szociális szolgáltatást nyújtó intézményében az új koronavírus miatt 2020. március 8-tól. Az intézkedés meghozatalára a fokozott védelemre szoruló csoportba tartozók életének és egészségének védelme, fertőződésük megelőzése érdekében volt szükség.

A látogatási tilalom a Szent Margit Kórház minden fekvőbeteg osztályára érvényes! Az intézményben fekvő betegek részére a hozzátartozók csomagokat tudnak behozni, amelyet a ”B” épület portáján a biztonsági szolgálat munkatársai vesznek át.

Kérjük a Tisztelt Hozzátartozókat, hogy lezárt a csomagokon mindig tüntessék fel a beteg és az osztály nevét, ezzel is segítik a Kollégáink munkáját!
Külön kérjük Önöket, hogy a betegek részére összeállított csomagok pénzt, romlandó élelmiszert NE tartalmazzanak!

A csomagok átvétele a Szent Margit Kórház (1032 Bécsi út 132.) „B” épületének portáján lehetséges az alábbi időpontokban:

• munkanapokon 8-18 óráig,
  • szombaton, illetve vasárnap 8-16 óráig.

Megértésüket és türelmüket köszönjük!