Mammográfiai Szakrendelés

Szakrendelés / szakambulancia helye:  B. épület I. emelet

Osztályvezető főorvos:

Telefon:              430-4800/1415 mellék (recepció)

430-4830 (recepció)

430-4800/1192 mellék (ultrahang vizsgáló)

E-mail: mammo@sztmargit.hu

Az ambulancián dolgozó orvosok neve:

• Mikecz Ildikó főorvos              430-4800
  • Dékmár Katalin főorvos 430-4800
  • Jakab Lajos főorvos 430-4800

Rendelési idő: munkanapokon naponta 8.00 – 18.00 óra között változó beosztásban

A vizsgálatra beutaló és előjegyzés szükséges!

Egyéb információ:

• A szakrendelés Budapest, III. kerületi lakosait és a kórházi szakambulanciák betegeit látja el.
  • Az NNK által szervezett szűrővizsgálatok ellátási területe ettől eltérhet, a szűrővizsgálatra a páciensek postai úton kapnak behívólevelet.
  • A betegek beutalóval érkeznek az osztályra. Recepciónkon elvégezzük a szükséges adminisztratív feladatokat, majd a felvételi helyiség elé irányítjuk a pácienst. A felvétel elkészítése után – komplex vizsgálat esetén – a páciensnél emlő ultrahang vizsgálat is történik, melynek leletét kézhez kapja.
  • Bővebb információ a vizsgálatokkal kapcsolatban az alábbi linken található: https://www.szentmargitkorhaz.hu/a-korhazrol/jarobeteg-ellatasszakrendelesek/mammografias-emloszuro-es-diagnosztikai-kozpont/