Budapestért díjban részesült dr. Badacsonyi Szabolcs és dr. Varjú Imre

Dr. Badacsonyi Szabolcs
dr_varju_imre
Dr. Varjú Imre

A Fővárosi Közgyűlés határozata alapján Budapestért díj-ban részesült                   dr. Badacsonyi Szabolcs, a Szent Margit Kórház megbízott főigazgatója és                dr. Varjú Imre, a Szent Margit Kórház Kardiológiai Osztályának osztályvezető főorvosa.

Hat kategóriában több mint negyven fővárosi díj odaítéléséről döntött korábban a Testület. A rangos elismeréseket 2016. november 17-én vehették át a díjazottak.

_sba_9223
Dr. Badacsonyi Szabolcs és Tarlós István

Dr. Badacsonyi Szabolcs, a Szent Margit Kórház megbízott főigazgatójaként végzett magas színvonalú vezetői és szakmai munkája, valamint Budapest Főváros III. kerület egészségügyi ellátásának fejlesztése érdekében végzett tevékenysége elismeréseként;

_sba_9235
Dr. Varjú Imre és Tarlós István

Dr. Varjú Imre belgyógyász, kardiológus, a Szent Margit Kórház Kardiológiai Osztályának osztályvezető főorvosa részére Budapest lakosságának egészségügyi ellátásában végzett kimagasló, lelkiismeretes és magas színvonalú, több évtizedes gyógyító tevékenységéért;

Bús Balázs, Óbuda-Békásmegyer polgármestere az elsők között gratulált dr. Badacsonyi Szabolcs főigazgató úrnak a rangos kitüntetés kapcsán.

polgarmesteri-gratulacio

Az Újvárosháza dísztermében tartott ünnepségen Tarlós István főpolgármester a díjazottakat méltató beszédében elmondta: a kitüntetettek szorgalmukkal, tehetségükkel és munkásságukkal is a főváros közösségét szolgálják. Az átadási ünnepségről bővebben az alábbi linkre kattintva olvashatnak:

_sba_9267_sba_9260_sba_2067